Szkolny Klub Wolontariusza

skw mrowki 350

Witamy!

Szkolny Klub Wolontariusza powstał w kwietniu 2017 r. z inicjatywy uczniów Technikum Fryzjerskiego OMNIA. Dla niektórych z nas nie są to pierwsze kroki w działalności wolontariackiej, gdyż już jako uczniowie gimnazjum włączaliśmy się czynnie w różnego rodzaju akcje pomocy.

Teraz, już w Technikum, chcemy kontynuować i rozwijać tę formę społecznej aktywności. Propagując ideę bezinteresownego niesienia pomocy, chcemy pracować nad rozwojem własnej osobowości, by twórczą aktywnością przeciwstawiać się zagrożeniom niesionym przez społeczne wykluczenie i niedostatek, zwłaszcza wśród dzieci. Jako wolontariusze jesteśmy przekonani, że nasze starania warte są poświęconego czasu, a wysiłek włożony w każdą akcję pomocy przynosi ogromną satysfakcję.

Zachęcamy do odwiedzania strony Klubu Wolontariusza i przyłączenia się do akcji pomocy organizowanych przez jego członków. Będziemy wdzięczni za wszelkie pomysły, spostrzeżenia, uwagi i sugestie dotyczące naszej działalności. Według nas, każdy ma coś co może dać innym…

Członkowie Klubu Wolontariusza